Bez kategorii

Butelka dla niemowląt Mameko, czyli ekspresowa pomoc w nocnym karmieniu.

Opieka nad małym dzieckiem nie jest łatwym zadaniem. Rodzice muszą stawić czoła wielu problemom dotyczących codziennych czynności. Do tej grupy zalicza się chociażby karmienie niemowląt w późnych godzinach nocnych.

Zmory nocnego podawania pokarmu

Niewyspanie, brak koncentracji czy kłopoty z przyrządzeniem butelki z mlekiem mogą negatywnie wpłynąć na cały proces karmienia dziecka i jakość przygotowanego posiłku. Nie mówiąc już o pilnowaniu odpowiedniej temperatury pokarmu. Zaspany rodzic może przegrzać mleko powodując nieodwracalne utratę składników odżywczych. Istnieje też bardzo poważne ryzyko wystąpienie poparzeń układu pokarmowego niemowlaka. Nawet zimny pokarm może być przyczyną dolegliwości takich jak bóle brzuszka i niechęć malucha do jedzenia.

Problem pojawia się również przy karmieniu mlekiem modyfikowanym. Każda mieszanka wymaga precyzyjnego odmierzenia odpowiedniej ilości składnika i dokładnego wymieszania go z wodą. Zmiana proporcji może nie tylko powodować problemy trawienne u dziecka ale także sprawić, że maluch nie naje się i będzie potrzebować dodatkowej butli.

Do tego dochodzi jeszcze kłopoty z poruszaniem się i organizacją w kuchni. Nie wszyscy rodzice pamiętają o przygotowaniu zestawu do nocnego karmienia, który w razie potrzeby zawsze będzie pod ręką. W takim wypadku opiekun musi dodatkowo dokładnie umyć i wysterylizować potrzebne akcesoria. Wyjaławianie butelki i smoczka jest bardzo ważną czynnością, która chroni delikatny układ trawienny maluszka przed szkodliwymi bakteriami i alergiami pokarmowymi. Wykonywanie tej czynności będąc wyrwany ze snu nie zawsze jest wygodne dla rodziców i bezpieczne dla dziecka.

Nocne karmienie nie musi być trudne

Na szczęście opiekunowie nie zostają sami z problemami związanymi z nocnym karmieniem. W szybki i łatwy sposób można pozbyć się kłopotów z myciem akcesoriów i ich sterylizacją.  Wystarczy użyć jednorazowych butelek do karmienia Mameko, które są produkowane z bezpiecznych dla dziecka tworzyw. Co więcej, produkt nadaje się do pełnej utylizacji i nie zawiera BPA oraz ftalenów. Chroni organizm maluszka bez konieczności marnowania czasu na czyszczenie i wyjaławianie. To z kolei pozwoli na szybsze zaspokojenie potrzeb niemowlaka i wygospodarowanie trochę więcej czasu na sen dla opiekunów.

Butelki do karmienia Mameko są dostępne w wygodnych zestawach po 2, 5 i 10 sztuk w opakowaniu. Zaopatrzenie się w większą ilość pozwoli rodzicom mieć zawsze pod ręką gotową do karmienia, sterylną i higieniczną butelkę. Dodatkowo antykolkowe smoczki redukują ilość połykanych pęcherzyków powietrza i chronią przed wystąpieniem kolek.

Bezpieczeństwo i jałowość akcesoriów zapewniają specjalne warunki produkcji i pakowania. Temperatura wytwarzania butelki wynosi ponad 2000C, co pozwala zapewnić im doskonałą aseptyczność bez obecności wirusów i szkodliwych bakterii. Produkt jest pakowany w sterylne opakowania, które są dodatkowo odgazowane. Co ważniejsze, brak powietrza wpływa na całkowity brak możliwości rozwoju drobnoustrojów i grzybów.

Butelka Mameko to produkt, który stanowi ekspresową pomoc w karmieniu o każdej porze dnia. Oszczędza czas i uwalnia rodziców od uciążliwego przygotowywania akcesoriów w nagłych przypadkach głodu maluszka. Pozwala na szybką reakcję na płacz dziecka i higieniczne karmienie, bez konieczności długotrwałego mycia i sterylizacji klasycznych butelek i smoczków wielorazowego użycia.

Wiece o MAMEKO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *