Bez kategorii

Jak szybko zaspokoić nagły głód niemowlaka?

karmienie w nocy

Każdy z rodziców pragnie jak najbardziej ułatwić sobie opiekę nad niemowlakiem. Kiedy nasze maleństwo domaga się posiłku tu i teraz, częste karmienie i związane z tym czynności mogą być frustrujące. Na szczęście istnieją proste i bezpiecznie sposoby, aby opieka nad dziećmi nie kojarzyła się z czymś negatywnym. Jednym z przykładów jest chociażby stosowanie akcesoriów do karmienia, które pomagają w codziennej pielęgnacji i karmieniu pociechy, jak chociażby jednorazowe butelki Mameko.

Ekspresowo i bezpiecznie

To, co wyróżnia ten produkt to szybkość jego przygotowania do karmienia. Wszystko dzięki sterylności. Butelki są produkowane i pakowane w jałowym środowisku,  w którym obowiązują wysokie standardy dotyczące norm bezpieczeństwa i higieny. Rodzice otrzymują więc gotowy produkt, który nie trzeba myć, osuszać i sterylizować. Wystarczy wyjąć jedną sztukę z opakowania przed karmieniem, wlać mleko lub inny płyn i zamknąć przy pomocy smoczka. Ekspresowo i bez stresu. Co więcej, opiekunowie nie muszą martwić się o resztki niedomytego jedzenia, które stwarzają niebezpieczeństwo rozwoju grzybów i pleśni. Zdrowe środowisko to podstawa dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Cena a jednorazowe użycie

Wiele osób słysząc o jednorazowych butelkach kojarzy je z dużymi wydatkami. W końcu maluch dziennie jest karmiony kilka razy, więc ilościowo potrzebne jest więcej sztuk. Na szczęście praktyczne zestawy po 5 i 10 sztuk zapewniają dłuższe użytkowanie, za które nie trzeba przepłacać. Poza tym trzeba mieć na uwadze, że ten typ butelki lepiej używać w nagłych sytuacjach, kiedy na przykład nie mamy czystego standardowego modelu lub smoczka.

Wszechstronność zastosowania

Jednorazowe butelki na mleko Mameko sprawdzają się w wielu sytuacjach. Idealnie nadają się w trakcie nocnego karmienia. Przygotowanie posiłku jest szybkie i nie wymaga specjalnych czynności jak w przypadku standardowych butelek. Koniec z myciem i sterylizacją. Mameko można zabrać ze sobą w podróż lub na spacer. Wystarczy, że w termosie mamy ciepłe mleko lub wodę do mieszanki mleka modyfikowanego, które można łatwo przelać do butelki nie zastanawiając się nad sterylnością i czystością.

W trosce o środowisko

Jednorazowe użycie ma również duży plus dla środowiska. Jeśli martwimy się o zaśmiecanie ekosystemu, to nasze obawy są bezzasadne. Butelkę Mameko w całości można poddać recyklingowi i odzyskać materiały, które są następnie używane w przemyśle. Co więcej, sam cykl produkcyjny jest zoptymalizowany tak, aby wykorzystywał jak najmniej wody oraz energii elektrycznej.  Bez niepotrzebnego marnotrawstwa zasobów naturalnych.

Wiece o MAMEKO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *