Bez kategorii

Mameko – butelka do mleka.

mameko butelka na mleko

Butelka do mleka Mameko to zupełna nowość na polskim rynku artykułów dla niemowląt. Jej wyjątkowość tkwi w sterylności. Rodzice otrzymują w pełni wolny od szkodliwych substancji i drobnoustrojów produkt, który doskonale sprawdzi się w specjalnych sytuacjach. Przygotowanie pełnowartościowego posiłku dla dziecka już nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Zawsze gotowa do działania

Butelka Mameko szybko poradzi sobie z nagłym głodem maluszka podczas wyjazdów, spacerów czy długich podróży autem lub samolotem. Nie wymaga mycia i co najważniejsze, wyparzania. Wystarczy przelać do niej mleko, soczek lub inny płyn, zamknąć przy pomocy smoczka i gotowe! Świetnie sprawdza się w nocnym karmieniu, gdzie liczy się czas reakcji opiekunów na płacz dziecka. Czysta i gotowa do działania butelka Mameko oszczędza czas potrzebny na przygotowanie zdrowego posiłku dla Twojego dziecka. Nocne karmienie już nie będzie kojarzyć się rodzicom z płaczem ich pociechy, czy chaotyczną bieganiną po kuchni w poszukiwaniu czystej butelki i smoczka.

Wygodna i poręczna zmieści się w każdej plażowej torbie czy podróżnym plecaku. Nie zajmuje duże miejsca i co ważniejsze sprawi, że wypoczynek z dzieckiem nie będzie kończył się nerwowym patrzeniem na zegarek w oczekiwaniu na czas karmienia i przygotowaniemzestawu do podania posiłku.

Sprawdzona i bezpieczna butelka dla zdrowia najmłodszych

W trosce o zdrowie najmłodszych firma kładzie duży nacisk na kontrolę i badania. Materiał wykorzystywany w produkcji nie zawiera szkodliwych dla organizmu i rozwoju niemowląt ftalenów, BPA czy metali ciężkich. Produkt jest wnikliwie badany przez niezależne laboratoria badawcze, takie jak TUV Rheinland Polska, które zajmują się analizami i badaniami chemicznymi produktów, jednocześnie potwierdzając ich zgodność z CE.

Produkt został również sprawdzony przez samych rodziców. Renomowany, angielski portal „Loved by Parents” przyznał mu złoto w kategorii Innowacyjny Produkt do Karmienia 2018 roku.

Szpitalne bezpieczeństwo

Butelka Mameko to również świetna alternatywa dla domowych modeli używanych na co dzień, gdy akurat nie mamy w pobliżu własnej sztuki. Takie rozwiązanie sprawdza się podczas pobytu w szpitalu, gdzie mamy są zdane na mycie i sterylizację przyborów do karmienia poza domem. Wiele z nich nie chce używać do tego prywatnych akcesoriów ze względu na obecność zarazków czy bakterii w takich placówkach. Stosując butelki Mameko, rodzice nie muszą martwić się o bezpieczne i zdrowe karmienie dziecka, ponieważ za każdym razem otrzymują czystą i sterylną sztukę.

Jednorazowy system

Idea jednorazowych butelek do mleka ma na celu zapewnić dziecku i rodzicom bezpieczeństwo użytkowania. Specjalny system chroni przed ponownym użyciem przedmiotu. Takie działanie daje pewność, że za każdym razem maleństwo będzie karmione z czystej i sterylnej butelki.

W trosce o środowisko naturalne

Mameko to pierwsza na świecie marka jednorazowych butelek do karmienia niemowląt świadomie i realnie podchodząca do problemów związanych z produkcją oraz utylizacją tworzyw sztucznych. W trosce o środowisko naturalne firma wprowadziła szereg przemyślanych i przetestowanych rozwiązań mających na celu zmniejszenie szkodliwego działania plastikowych artykułów dla dzieci i niemowląt na przyrodę. Ich głębokie zaangażowanie w walkę o ograniczenie negatywnych skutków korzystania z plastiku zaczyna się już od podstaw. Dokładnie zaplanowany proces produkcyjny i dobór materiałów sprawił, że wszystkie komponenty produktu w pełni nadają się w 100% do recyklingu. Możliwość ponownego przetworzenia zarówno butelki, opakowania jak i smoczka pozwala na nowo wykorzystać materiał i ponownie wprowadzić go do produkcji.

Co więcej, tworzywo do tych celów jest pozyskiwane od lokalnych producentów. Takie działanie zmniejsza koszty transportu oraz użycia innych surowców, takich jak prąd czy woda.

Lekkość, która zaskakuje

Butelki Mameko zostały zaprojektowany tak, aby były lekkie, jak to tylko możliwe. W porównaniu do innych butelek dla niemowląt, zawierają one aż 40% mniej tworzywa. Co więcej, kompaktowa forma pakowania oszczędza miejsca we wnętrzu pudełka. Rodzice otrzymują kilka sztuk produktu zamkniętego w małych i zgrabnych opakowaniach tekturowych, które spokojnie mieszczą się do każdej kuchennej szafki, plecaka czy wózka. To z kolei otworzyło drzwi do stworzenia zestawów pakowanych po 2, 5 a nawet 10 sztuk. Większa różnorodność, daje również większe możliwości zastosowania i elastyczność dopasowania do potrzeb dziecka.

Wiece o MAMEKO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *